• امروز شنبه بیست و پنجم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 پنجره واحد خدمات الکترونیک

بانک قوانین و دستورالعمل های اوقافی

مزایدات و مناقصات

گزارشات آماری

سروش

سامانه شکايات

یک هزار و ۸۶۰ موقوفه درمانی در کشور فعالیت می‌کنند/ تأسیس سه مرکز دانش‌بنیان توسط سازمان اوقاف

یک هزار و ۸۶۰ موقوفه درمانی در کشور فعالیت می‌کنند/ تأسیس سه مرکز دانش‌بنیان توسط سازمان اوقاف

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در دیدار وزیر و مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با معاون اول رئیس‌جمهور از تأسیس سه مرکز دانش‌بنیان توسط سازمان اوقاف خبر داد و گفت: تعداد یک هزار و ۸۶۰ موقوفه درمانی در کشور فعالیت می‌کنند.

 سه شنبه 24 تیر 1399   11  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه ، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین سید مهدی خاموشی افزود: در زمان کرونا مهم‌ترین بیمارستان‌های وقفی فعال و در حال ارائه خدمات به مردم و بیماران بودند. تعداد قابل‌توجهی خانه بهداشت نیز زیر نظر سازمان اوقاف و امور خیریه فعال است.
خاموشی با تأکید بر اینکه سازمان اوقاف یک سازمان سرمایه‌ای است، ادامه داد: این سازمان ظرفیت‌های بسیاری دارد و دارای زمین‌های وقفی زیادی است که می‌توان از ظرفیت‌های آن درزمینهٔ های مختلف بهره برد. فعالیت‌های مناسبی در تولیدات کشاورزی و مواد پروتئینی و میوه در حال انجام است.
وی افزود: این سازمان در بخش دانش‌بنیان هم در حال فعالیت است و در حال تأسیس ۳ مرکز دانش‌بنیان در البرز، ساختمان قدیم سازمان اوقاف و مازندران هستیم.
وی با اشاره به فعالیت‌های بقاع متبرکه گفت: در این بقاع حرکت‌های اجتماعی فعال‌تر است. در زمان شیوع کرونا در سال ۹۸ اقدامات بسیاری با کمک مردم در این بقاع انجام شد که از آن جمله می‌توان به تولید ماسک، گان، دستکش و ... اشاره کرد.
خاموشی تصریح کرد: ۱۰۹ چرخ‌خیاطی برای این کار در بقاع مستقر شد که ۹۸ چرخ‌خیاطی متعلق به خود مردم بود که خودشان هم با آن به تولید ماسک و دیگر اقلام بهداشتی می‌پرداختند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار