• امروز شنبه بیست و پنجم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 پنجره واحد خدمات الکترونیک

بانک قوانین و دستورالعمل های اوقافی

مزایدات و مناقصات

گزارشات آماری

سروش

سامانه شکايات

طرح«مهر تحصیلی»در خراسان شمالی اجرا می‌شود

طرح«مهر تحصیلی»در خراسان شمالی اجرا می‌شود

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از اجرای طرح«مهر تحصیلی»در راستای کمک به دانش آموزان نیازمند در استان خبرداد.

 سه شنبه 17 تیر 1399   18  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی ،حجت الاسلام علی اکبر صفری، معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان  اظهار داشت : طرح مهر تحصیلی در آستانه بازگشایی مدارس و در جهت کمک به دانش‌آموزان نیازمند در سطح استان اجرا می‌شود که در قالب این طرح بسته‌های آموزشی به دانش‌آموزان اهدا خواهد شد.
وی با اشاره به وجود دو موقوفه در استان با نیت کمک به تحصیل دانش‌آموزان بی‌بضاعت و تهیه لوازم و التحریر برای آنان، افزود: درآمد حاصل از دو موقوفه، یکی در شهرستان بجنورد و دیگری هم در روستای اوغاز کهنه شیروان برای تهیه لوازم التحریر دانش‌آموزان اختصاص می‌یابد.
وی با اشاره به فعالیت دو مرکز افق در جوار امامزاده سید عباس(ع) بجنورد و حمزه رضای شیروان، یادآورشد: در این مراکز بسته‌هایی کمک آموزشی شامل لوازم التحریر و کیف به ارزش 129 هزار تومان برای مقطع ابتدایی و 144 هزار تومان برای مقطع متوسطه اول و دوم تهیه می‌شود.
حجت‌الاسلام صفری با اشاره به اینکه دانش‌آموزان نیازمند شناسایی شده‌اند، بیان کرد: مردم و خیرینی که می‌خواهند برای تامین بسته‌های آموزشی در قالب طرح مهر تحصیلی کمک کنند می‌توانند به مراکز افق در جوار امامزاده سید عباس(ع) و حمزه رضای شیروان مراجعه کرده و کمک‌های خود را اهدا کنند.
وی اظهار کرد: امکان پرداخت غیرحضوری کمک‌ها نیز با واریز وجه به کارتی با نام امامزاده سید عباس(ع) با شماره وجود دارد.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: تمام بسته‌های کمک آموزشی و لوازم‌التحریر تا قبل از بازگشایی مدارس به دانش‌آموزان نیازمند اهداء خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار