• امروز پنج شنبه نوزدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 پنجره واحد خدمات الکترونیک

بانک قوانین و دستورالعمل های اوقافی

مزایدات و مناقصات

گزارشات آماری

سروش

سامانه شکايات

مراسم شام شهادت حضرت زهرا(س) و پاسداشت شهید سلیمانی در امامزاده سید عباس(ع) بجنورد برگزار شد+تصویر

مراسم شام شهادت حضرت زهرا(س) و پاسداشت شهید سلیمانی در امامزاده سید عباس(ع) بجنورد برگزار شد+تصویر

همرزم سپهبد شهید «سلیمانی» و از مدافعان حرم، پنج شنبه شب در مراسم شهادت حضرت فاطمه (س) در جوار امامزاده سید عباس(ع) بجنورد گفت حاج قاسم، مقاومت اسلامی را در منطقه تثبیت کرد.

 شنبه 21 دی 1398   40  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی ،مراسم شام شهادت حضرت زهرا(س) و پاسداشت شهیدسپهبد قاسم سلیمانی در امامزاده سید عباس(ع) بجنورد برگزار شد
. همرزم سپهبد شهید «سلیمانی» و از مدافعان حرم، پنج شنبه شب در مراسم شهادت حضرت فاطمه (س) در جوار امامزاده سید عباس(ع) بجنورد گفت: حاج قاسم، مقاومت اسلامی را در منطقه تثبیت کرد و با شکست دادن داعش و بر هم زدن توطئه های آمریکا در منطقه، اقتدار اسلام را به دنیا نشان داد.
«سید احمد موسوی» با اشاره به جان فشانی و از خودگذشتگی مدافعان حرم و شهید «سلیمانی» اظهارکرد: اگر این جان فشانی ها نبود امروز در ایران باید شاهد غارتگری و جنایت داعش بودیم.
وی اخلاص، نماز اول وقت و اشک برای شهادت امام حسین(ع) را رمز موفقیت حاج قاسم دانست و گفت: زمانی که ابوبکر البغدادی در مسجد نور موصل در حال خواندن خطبه بود، حاج قاسم سلیمانی در صف مردم نشسته بود.
این مدافع حرم با تسلیت سالروز شهادت دخت پیامبر اسلام(س) بیان کرد: حضرت فاطمه(س) جانش را برای دفاع از امام خود فدا کرد پس او نخستین شهید مدافع حرم است
.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار