• امروز دوشنبه بیستم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 پنجره واحد خدمات الکترونیک

بانک قوانین و دستورالعمل های اوقافی

مزایدات و مناقصات

گزارشات آماری

سروش

سامانه شکايات

تجلیل سازمان اوقاف از خروش عظیم ملت ایران پس از شهادت سپهبد سلیمانی/ قهرمان ملی؛ زنده‌تر از همیشه

تجلیل سازمان اوقاف از خروش عظیم ملت ایران پس از شهادت سپهبد سلیمانی/ قهرمان ملی؛ زنده‌تر از همیشه

سازمان اوقاف و امور خیریه در اطلاعیه‌ای ضمن تجلیل از تجمعات خودجوش و ابراز احساسات بی‌دریغ آحاد ملت ایران پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی، مراسم‌های باشکوه تشییع پیکر پاک آن شهید را گوشه ای از آتش خشم مردم فهیم ایران و عراق علیه جنایات مستکبران آمریکایی برشمرد.

 دوشنبه 16 دی 1398   44  0      


به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این اطلاعیه آمده است:
آن دم که مستکبران آمریکایی یکی از بزرگ‌ترین خطاهای تاریخ ننگین سیاسی آمریکا را مرتکب شدند و دستور ترور حاج قاسم سلیمانی را صادر کردند، در خاطر و مخیله پر از غرور و جمودشان نمی‌گنجید که با چنین خشمی از سوی آحاد و اقشار مختلف ملت ایران اعم از زن و مرد و پیر و جوان روبرو خواهند شد.

ملت ایران در فضای واقعی و مجازی آن‌چنان خروشیدند که اینک ترس و واهمه و دستپاچگی و لکنت زبان در ادبیات شکست‌خورده سیاسی دولتمردان آمریکایی کاملاً مشهود است.

آن‌ها که یک شیر را ناجوانمردانه از پشت خنجر زدند هرگز فکر نمی‌کردند هزاران شیر دیگر از این خون پاک بر زمین ریخته به پا می‌خیزد.

آری؛ شما هنوز ملت غیور ایران را نشناخته‌اید. حاج قاسم سلیمانی؛ قهرمان ملی ایران امروز از همیشه زنده‌تر است.

سازمان اوقاف و امور خیریه که بر پایه موقوفات مردمی و سنت حسنه وقف به‌عنوان یکی از مظاهر بزرگ تمدن بزرگ اسلامی شکل گرفته قدردان و شکرگزار خروش پرشور مردم در محکومیت عملیات تروریستی مستکبران آمریکایی و حضور پررنگ آحاد ملت ایران و عراق در تشییع پیکر پاک سرباز وطن، قهرمان ملی؛ سپهبد حاج قاسم سلیمانی در کاظمین، نجف، کربلا، اهواز و مشهد خواهد بود و از مردم عزیز کشورمان دعوت می‌کند در تهران، قم و کرمان نیز آخرین فرصت برای وداع با پیکر پاک آن شهید تاریخ‌ساز را از دست ندهند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار