• امروز یک شنبه یازدهم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 پنجره واحد خدمات الکترونیک

بانک قوانین و دستورالعمل های اوقافی

مزایدات و مناقصات

گزارشات آماری

سروش

سامانه شکايات

همایش «یاوران وقف، وقف و رسانه» در بجنورد برگزار می شود

همایش «یاوران وقف، وقف و رسانه» در بجنورد برگزار می شود

همایش استانی «یاوران وقف، وقف و رسانه» با حضور استاندار خراسان شمالی و جمعی از مسئولان استانی در مرکز خراسان شمالی برگزار می شود.

 یک شنبه 12 آبان 1398   52  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی ،حجت الاسلام عظیم آسوده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گفت: همایش استانی «یاوران وقف، وقف و رسانه» دوازدهم آبان ماه همزمان با نهمین روز از گرامیداشت دهه وقف (4 تا 13 آبان) با حضور اعضای هیئت‌ امنا، خادمان مساجد و بقاع متبرکه، واقفین و اصحاب رسانه برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این مراسم ساعت 9 و 30 دقیقه صبح و در محل شبستان امامزاده سیدعباس علیه السلام بجنورد برگزار می شود، سخنران این مراسم را «محمدعلی شجاعی» استاندار خراسان شمالی معرفی کرد.

حجت الاسلام آسوده، گفت: در این همایش از هیئت‌های امنا بقاع متبرکه، خادمان امامزادگان (ع) و مساجد، واقفین و اصحاب رسانه فعال استان در حوزه وقف تجلیل می شود.

وی، به اجرای 80 برنامه فرهنگی و عمرانی در دهه وقف امسال اشاره کرد و گفت: تجلیل از فعالان حوزه وقف، برگزاری همایش یاوران وقف در شهرستان ها و برگزاری نشست های تخصصی با محوریت وقف و برپایی نمایشگاه وقف از جمله مهم ترین برنامه های این مناسبت به شمار می رود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار