• امروز پنج شنبه بیست و یکم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 پنجره واحد خدمات الکترونیک

بانک قوانین و دستورالعمل های اوقافی

مزایدات و مناقصات

گزارشات آماری

سروش

سامانه شکايات

همایش «یاوران وقف، وقف و رسانه» در بجنورد برگزار می شود

همایش «یاوران وقف، وقف و رسانه» در بجنورد برگزار می شود

همایش استانی «یاوران وقف، وقف و رسانه» با حضور استاندار خراسان شمالی و جمعی از مسئولان استانی در مرکز خراسان شمالی برگزار می شود.

 یک شنبه 12 آبان 1398   14  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی ،حجت الاسلام عظیم آسوده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گفت: همایش استانی «یاوران وقف، وقف و رسانه» دوازدهم آبان ماه همزمان با نهمین روز از گرامیداشت دهه وقف (4 تا 13 آبان) با حضور اعضای هیئت‌ امنا، خادمان مساجد و بقاع متبرکه، واقفین و اصحاب رسانه برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این مراسم ساعت 9 و 30 دقیقه صبح و در محل شبستان امامزاده سیدعباس علیه السلام بجنورد برگزار می شود، سخنران این مراسم را «محمدعلی شجاعی» استاندار خراسان شمالی معرفی کرد.

حجت الاسلام آسوده، گفت: در این همایش از هیئت‌های امنا بقاع متبرکه، خادمان امامزادگان (ع) و مساجد، واقفین و اصحاب رسانه فعال استان در حوزه وقف تجلیل می شود.

وی، به اجرای 80 برنامه فرهنگی و عمرانی در دهه وقف امسال اشاره کرد و گفت: تجلیل از فعالان حوزه وقف، برگزاری همایش یاوران وقف در شهرستان ها و برگزاری نشست های تخصصی با محوریت وقف و برپایی نمایشگاه وقف از جمله مهم ترین برنامه های این مناسبت به شمار می رود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار