• امروز سه شنبه بیست و یکم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 پنجره واحد خدمات الکترونیک

بانک قوانین و دستورالعمل های اوقافی

مزایدات و مناقصات

گزارشات آماری

سروش

سامانه شکايات

به مناسبت دهه وقف، همایش یاوران وقف در شهر تیتکانلو برگزار شد

به مناسبت دهه وقف، همایش یاوران وقف در شهر تیتکانلو برگزار شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی در این مراسم گفت: از ابتدای امسال 72 موقوفه در استان به ثبت رسیده و سهم فاروج از این موقوفات 12 مورد و ارزش موقوفات فوق 6 میلیارد تومان است

 یک شنبه 12 آبان 1398   24  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی ،مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی در این مراسم گفت: از ابتدای امسال 72 موقوفه در استان به ثبت رسیده و سهم فاروج از این موقوفات 12 مورد و ارزش موقوفات فوق 6 میلیارد تومان است. حجت الاسلام «آسوده» به طرح کشت 5 هکتار زعفران در مجتمع کشت و صنعت آستان مقدس امامزاده جعفر(ع) از محل موقوفات اشاره کرد و افزود: نیازهای جدید دیگری در بخش های مختلف همچون قرآن و دین، فرهنگ، اشتغال، درمان، کمک به نیازمندان، ایتام، زندانیان، دانش آموزان، طلاب و دانشجویان وجود دارد که واقفان می توانند در این حوزه ها وقف کنند.
وی به طرح آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در سالروز میلاد پیامبر نور و رحمت پرداخت و اظهارکرد: امیدواریم در صورت تأمین 150 میلیون تومان با کمک واقفان و خیراندیشان 17 زندانی را در این روز مبارک آزاد کنیم. امام جمعه تیتکانلو نیز گفت: ما می توانیم به اندازه نیاز خود واقف باشیم.
حجت الاسلام «حسن زاده» با اشاره به اهمیت وقف مشارکتی افزود: همه باید از فرصت های زندگی خود نهایت استفاده را ببریم و در حد توان خود در زمینه های مورد نیاز وقف کنیم. «علیپور صحرا» رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فاروج نیز گفت: برای اولین بار راهپیمایی یاوران وقف با موضوع «همه واقف باشیم» با حضور دانش آموزان این شهر از محل مدرسه تا مسجد محل برگزاری همایش، برگزار شد و پس از برگزاری همایش در پایان از 25 نفر از خیران و یاوران وقف و اصحاب رسانه این شهرستان تجلیل شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار