• امروز پنج شنبه هشتم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 پنجره واحد خدمات الکترونیک

بانک قوانین و دستورالعمل های اوقافی

مزایدات و مناقصات

گزارشات آماری

سروش

سامانه شکايات

فعالیت موکب «امامزادگان و بقاع متبرکه» در مرز مهران آغاز شد

فعالیت موکب «امامزادگان و بقاع متبرکه» در مرز مهران آغاز شد

نماینده اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی مستقر در موکب، از استقرار موکب «امامزادگان و بقاع متبرکه» در مرز مهران خبر داد و گفت: این موکب با همکاری ادارات اوقاف استان های ایلام، گلستان، سمنان، گیلان و آذربایجان غربی فعالیت خود را آغاز کرد.

 سه شنبه 16 مهر 1398   33  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی ،علی ارکانی فرد نماینده اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مستقر در موکب در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار خبرگزاری شبستان، از استقرار موکب «امامزادگان و بقاع متبرکه» در مرز مهران خبر داد و گفت: این موکب با همکاری ادارات اوقاف استان های ایلام، گلستان، سمنان، گیلان و آذربایجان غربی فعالیت خود را آغاز کرد. ، 
وی با بیان اینکه موکب «امامزادگان و بقاع متبرکه» از دو روز قبل مستقر و چادرها برپا شده است، افزود: خدمات دهی به زائران اربعین آغاز شده و امیدواریم بتوانیم به نحو شایسته در خدمت زائران باشیم.

نماینده اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی مستقر در موکب «امامزادگان و بقاع متبرکه»، با اشاره به اینکه اداره کل اوقاف خراسان شمالی با همکاری ادارات استان های های ایلام ، گلستان، سمنان، گیلان و آذربایجان غربی این موکب را مدیریت می کنند، اظهارداشت: با توجه به تقسیم بندی انجام شده، فعالیت های فرهنگی را استان ما انجام می دهد.

وی، با بیان اینکه طبخ 10 هزار پُرس غذا برای این موکب برنامه ریزی شده که از فردا پخت و توزیع آن انجام می شود، گفت: با توجه به استقرار موکب در مرز و تازه نفس بودن زائران، اما امکان استراحت چند ساعته برای زائران فراهم است.

ارکانی فرد، به فعال شدن نانوایی سیار موکب هم اشاره کرد و افزود: از امروز پخت نان داغ هم که یکی از خیران آرد آن را تقبل کرده، در موکب آغاز می شود.

وی بیان کرد: در حال حاضر 32 خادم از خراسان شمالی در موکب «امامزادگان و بقاع متبرکه» مرز مهران فعالیت دارند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار