• امروز دوشنبه بیستم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 پنجره واحد خدمات الکترونیک

بانک قوانین و دستورالعمل های اوقافی

مزایدات و مناقصات

گزارشات آماری

سروش

سامانه شکايات

راهیابی ۵ نفر از خراسان‌شمالی به مسابقات سراسری قرآن

راهیابی ۵ نفر از خراسان‌شمالی به مسابقات سراسری قرآن

رئیس اداره امور قرآنی، اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌شمالی گفت: چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به همت سازمان اوقاف و امور خیریه از ششم تا ۱۹ مهر در اصفهان برگزار می‌شود که پنج نفر از فعالان قرآنی استان به این مسابقات راه یافته‌اند.

 دوشنبه 1 مهر 1398   77  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی ، حجت‌الاسلام محمد صالحی‌نیا، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان‌شمالی، اظهار کرد: چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به همت سازمان اوقاف و امور خیریه از ششم تا 19 مهر سال جاری با حضور ۸۳۰ نخبه قرآنی کشوردر اصفهان برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: این مسابقات در بخش برادران از ششم تا یازدهم مهر در ۸ رشته همخوانی، همسرایی، دعاخوانی، اذان، ترتیل، قرائت، حفظ کل، ۲۰ و ۱۰ جزء و در بخش خواهران از یازدهم تا نوزدهم مهرماه در ۷ رشته همخوانی، همسرایی، دعاخوانی، ترتیل، قرائت، حفظ کل، ۲۰ و ۱۰ جزء برگزار خواهد شد.
صالحی‌نیا افزود: برگزیدگان چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در رشته‌های حفظ کل و قرائت به سی و هفتمین مسابقات بین‌المللی قرآن کریم راه پیدا خواهند کرد.
وی یادآور شد: پنج نفر نیز از خراسان‌شمالی در بخش خواهران به این مرحله از مسابقات قرآن راه یافته‌اند که با دیگر برگزیدگان به رقابت می‌پردازند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار