• امروز جمعه بیست و دوم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 پنجره واحد خدمات الکترونیک

بانک قوانین و دستورالعمل های اوقافی

مزایدات و مناقصات

گزارشات آماری

سروش

سامانه شکايات

برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در امامزادگان خراسان شمالی

برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در امامزادگان خراسان شمالی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: همزمان با نخستین جمعه ماه محرم، همایش شیرخوارگان حسینی در ۶ امامزاده شهرستان های خراسان شمالی برگزار می شود.

 چهارشنبه 13 شهریور 1398   35  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی ،حجت الاسلام والمسلمین عظیم آسوده اظهار داشت: همزمان با نخستین جمعه ماه محرم، همایش شیرخوارگان حسینی در بجنورد روز جمعه پانزدهم شهریور ساعت 9 صبح در محل امامزاده سیدعباس علیه السلام و با سخنرانی حجت الاسلام سالاری برگزار می شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی افزود: این همایش در شهرستان شیروان در محل امامزاده حمزه رضا علیه السلام ساعت 9 صبح و با سخنرانی «حجت الاسلام پرهیزکار» و در شهرستان فاروج در امامزاده سید جعفر علیه السلام سیاهدشت ساعت 15 و با سخنرانی «حجت الاسلام وردی زاده» همراه خواهد بود.
وی اضافه کرد: سخنران همایش شیرخوارگان حسینی در شهرستان اسفراین «حجت الاسلام نجف زاده» و در شهرستان مانه و سملقان «حجت الاسلام مرادی» است که هر دو برنامه ساعت 9 صبح و به ترتیب در امامزاده جعفربن موسی علیه السلام کوشکی و امامزاده ابراهیم علیه السلام انصار اجرا می شود.
حجت الاسلام والمسلمین آسوده اظهارداشت: برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در شهرستان گرمه هم ساعت 15 و با سخنرانی «حجت الاسلام ابراهیمی فرد» در محل امامزاده فخرالدین علیه السلام ایور همراه خواهد بود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار