• امروز پنج شنبه هشتم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 پنجره واحد خدمات الکترونیک

بانک قوانین و دستورالعمل های اوقافی

مزایدات و مناقصات

گزارشات آماری

سروش

سامانه شکايات

اجرای طرح «شمیم حسینی» در خراسان شمالی

اجرای طرح «شمیم حسینی» در خراسان شمالی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی، از اجرای طرح شمیم حسینی همزمان با ایام ماه محرم در استان خبر داد.

 شنبه 9 شهریور 1398   56  0      


حجت الاسلام عظیم آسوده به خبرنگار خبرگزاری شبستان در بجنورد گفت: همزمان با ایام محرم، برای اولین بار، طرح شمیم حسینی در راستای کمک به هیئات مذهبی جهت برگزاری مراسم عزاداری محرم اجرا می شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی افزود: .کمک های جمع آوری شده برای اجرای این طرح از محل موقوفات منطبق با نیت واقفین است.
وی اظهارداشت: از ابتدای ماه محرم مراسم عزاداری شهادت امام حسین(ع) با عنوان طرح "بصیرت عاشورایی" همزمان با نماز مغرب و عشاء در سطح امامزادگان شاخص خراسان شمالی برگزار می شود.
حجت الاسلام آسوده اضافه کرد: 32 مبلغ نیز از سوی این سازمان به مناطق محروم و اماکن متبرکه استان در ایام محرم اعزام خواهند شد.
وی همچنین از اجرای طرح تجمع «لبیک یا حسین» در سومین روز از ماه محرم در محل امامزادگان خراسان شمالی خبر داد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی افزود: برگزاری برنامه «احلی من العسل»، مراسم شیرخوارگان حسینی، شب شام غریبان و همایش رهروان زینبی از دیگر برنامه های عزاداری در این ماه در محل اماکن متبرکه استان است.
حجت الاسلام آسوده خاطرنشان کرد: از تمامی مستاجرین که در محل موقوفات هستند، خواسته شده تا اجاره خود را قبل از فرا رسیدن ماه محرم به احترام امام حسین(ع) واریز کنند، چرا که برخی موقوفات تنها مختص به این ماه بوده و نمی توان منابع آن را در محل دیگری خرج کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار