• امروز پنج شنبه هشتم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 پنجره واحد خدمات الکترونیک

بانک قوانین و دستورالعمل های اوقافی

مزایدات و مناقصات

گزارشات آماری

سروش

سامانه شکايات

اجرای طرح بصیرت عاشورایی در46 امامزاده  خراسان شمالی

اجرای طرح بصیرت عاشورایی در46 امامزاده خراسان شمالی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از اجرای طرح بصیرت عاشورایی در46 امامزاده استان و اعزام 32 مبلغ به مناطق مختلف خبر داد

 پنج شنبه 7 شهریور 1398   62  0      


بوی محرم از جای جای شهرها و روستاها می آید. این روزها بار دیگر صدای «هل من ناصر ینصرنی» به گوش می رسد و شهر پر شده از هوای حسین(ع) و باز دل های عاشقان با شنیدن زنگ کاروانش پر می کشد تا بار دیگر در مکتب حسین (ع) درس آزادگی و ایثار بیاموزند. در این روزها و شب ها که شهر در تکاپوی رسیدن به محرم است، بر و بچه های هیئت های عزاداری و دستگاه های مختلف پای کار آمده اند تا با فراهم کردن زمینه برای استقبال دیگرگونه از محرم حسین(ع) بر شهر رنگی از عشق بپاشند. پرچم های عزاداری در گوشه و کنار شهرها و روستاها در حال نصب است و عاشقان اباعبدا...الحسین(ع) خود را برای عزاداری پرشور در ماه های محرم و صفر آماده می کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و  امور خیریه خراسان شمالی ،مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از اجرای طرح بصیرت عاشورایی در46 امامزاده استان سخن گفت و اعزام 32 مبلغ به مناطق مختلف، برپایی خیمه های معرفت در9 امامزاده شاخص استان، طرح لبیک یا حسین(ع) و احلی من العسل را از جمله برنامه های در نظر گرفته شده برای دهه اول محرم اعلام کرد.
حجت الاسلام «آسوده» همچنین به انعقاد تفاهم نامه با تبلیغات اسلامی به منظور کمک به هیئت های مذهبی از محل موقوفات منطبق بر نیات واقفان به عنوان یکی دیگر از برنامه های در نظر گرفته شده، پرداخت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار