• امروز پنج شنبه هشتم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 پنجره واحد خدمات الکترونیک

بانک قوانین و دستورالعمل های اوقافی

مزایدات و مناقصات

گزارشات آماری

سروش

سامانه شکايات

برپایی جشن عيد غدير در بقاع شاخص خراسان‌شمالی

برپایی جشن عيد غدير در بقاع شاخص خراسان‌شمالی

مديركل اوقاف و امور خيريه خراسان‌شمالی گفت: جشن ويژه عيد غدير با عنوان جشن ولايت علوی، اكمال دين نبوی در بقاع شاخص استان برگزار می‌شود.

 دوشنبه 28 مرداد 1398   54  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه خراسان شمالی ،حجت‌الاسلام عظیم آسوده مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از برنامه های در نظر گرفته شده در امامزادگان شاخص استان سخن گفت و به همایش بانوان ولایی در امامزاده سید عباس (ع) بجنورد و حمزة الرضا(ع) شیروان در شب غدیر، اجرای طرح منادیان غدیر در قالب تجلیل از واقفان و خیران غدیر و خطبه خوانی غدیر، عقد اخوت و دعای ندبه اشاره کرد.
حجت الاسلام «آسوده» از آزادی تعدادی از زندانیان با همکاری دادستانی استان سخن گفت و دیدار با خانواده های سادات، اجرای طرح ضیافت غدیر در قالب اطعام نیازمندان و کاروان شادی غدیر با همکاری حوزه علمیه، تبلیغات اسلامی و دفتر امام جمعه خبر داد و افزود: امامزادگان شاخص از طریق مرکز افق بسته های غذایی را در مناطق محروم و حاشیه شهر توزیع می کنند.
او البته به خیمه های خدمات رسانی در قالب ایستگاه های صلواتی که در امامزادگان شاخص به همت هیئت امنا دایر است هم در این ایام اشاره کرد که با مشارکت بسیج و ادارات تبلیغات اسلامی انجام می شود..
وی زمان آغاز جشن‌ها را ساعت 10 صبح روز عيد غدير اعلام كرد، گفت: برنامه‌هایی چون عقد اخوت، قرائت ميثاق نامه ولايت و برپايی ايستگاه‌های مشاوره با حضور روحانيان مبلغ برگزار می‌شود.
آسوده به راه انداختن كاروان شادی سادات را از برنامه‌های ويژه در روز عيد غدير در مناطق مختلف خراسان‌شمالی عنوان كرد، افزود: در اين برنامه سادات با حركت به سمت بقاع امامزادگان استان‌، غبارروبی از بقاع اين اماكن را انجام می‌دهند‌.
وی یادآور شد:  شب، ۲۸ مردادماه نیز پس از اقامه نماز مغرب و عشا‌ جشن‌ عید غدیر با مولودی خوانی و سخنرانی در بقاع شاخص برپا می‌شود
.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار