• امروز جمعه بیست و دوم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 پنجره واحد خدمات الکترونیک

بانک قوانین و دستورالعمل های اوقافی

مزایدات و مناقصات

گزارشات آماری

سروش

سامانه شکايات

زمزمه دعای عرفه در امامزادگان شاخص خراسان‌شمالی

زمزمه دعای عرفه در امامزادگان شاخص خراسان‌شمالی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌شمالی گفت: دعای عرفه امروز ، ۲۰ مردادماه در 12 بقعه متبرکه استان زمزمه می‌شود.

 یک شنبه 20 مرداد 1398   42  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی ،حجت‌الاسلام عظیم آسوده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اظهار داشت:  همزمان با روز عرفه مراسم پرفیض دعای عرفه در آستان 12 امامزاده شاخص استان با حضور مردم و عاشقان اهل بیت(ع) برگزار می‌شود.
وی افزود: برپایی مراسم پرفیض دعای عرفه به‌صورت ویژه در شبستان امامزاده سید‌عباس(ع) بجنورد از ساعت ۱۷ الی ۱۹:۳۰  یکشنبه، 20 مردادماه با پخش زنده از شبکه اترک در دستور کار قرار دارد.
آسوده ادامه داد: این مراسم در شیروان در بقعه امامزاده حمزه رضا‌(ع) و بقعه شیخ مقدم الله‌آباد، دراسفراین بقعه امامزاده سید جعفر(ع) د حمزه ین موسی(ع) دهنه شیرین، در مانه و سملقان امامزاده ابراهیم(ع) این شهر، شهرستان گرمه دربقعه امامزاده فخرالدین ایور  وجاجرم   نیز درامامزاده زین‌العابدین(ع)سنخواست، در فاروج در امامزادگان عبدالرحمن (ع) خرق و سید جعفر (ع) سیاهدشت و در بجنورد  امامزاده سید باقر اسفیدان و بقعه ایوب پیغمبر گیفان  برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه قرائت دعای عرفه، سخنرانی و مداحی از مهم‌ترین برنامه‌ها در این روز است، بیان کرد: نهم ذی‌الحجه و یک روز پیش از عید سعید قربان موسوم به روزعرفه حجاج در سرزمین وحی و ایرانیان مشتاق آل‌الله در گوشه و کنار این سرزمین به زمزمه دعای عرفه مشغول می‌شوند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار