• امروز پنج شنبه نوزدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 پنجره واحد خدمات الکترونیک

بانک قوانین و دستورالعمل های اوقافی

مزایدات و مناقصات

گزارشات آماری

سروش

سامانه شکايات

گزارش تصویری //افتتاح مرکز افق در خراسان شمالی با حضور مدیر کل موسسات خیریه  و امور اجتماعی سازمان اوقاف

گزارش تصویری //افتتاح مرکز افق در خراسان شمالی با حضور مدیر کل موسسات خیریه و امور اجتماعی سازمان اوقاف

مرکز افق ، سالن ورزشی و کارگاه آموزش معرق کاری در آستان مقدس امامزاده سید عباس(ع) بجنورد با حضور رضا معممی مقدم مدیرکل مؤسسات خیریه و امور اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و نماینده ولی فقیه و مسولان استانی افتتاح شد

 شنبه 12 مرداد 1398   89  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی ،مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از افتتاح مرکز افق ، سالن ورزشی و کارگاه آموزش معرق کاری در آستان مقدس امامزاده سید عباس(ع) بجنورد با حضور رضا معممی مقدم  مدیرکل مؤسسات خیریه و امور اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور  و نماینده ولی فقیه  و مسولان استانی خبرداد.
حجت الاسلام و المسلمین عظیم آسوده ، با اشاره به اینکه مرکز افق شامل فعالیتهای اجتماعی، فرهنگی و قرآنی  در امامزاده سید عباس بجنورد می باشد  ، افزود: هدف از افتتاح این مرکز استفاده از تمام ظرفیت های خیرین در استان است و باافتتاح این پروژه گام موثری در جهت استفاده از توان خیرین استان برداشته شد.
وی با بیان اینکه خیرین زیادی در حوزه پزشکی، حقوقی و... با اداره کل اوقاف و امورخیریه خراسان شمالی در ارتباط هستند، ادامه داد: با افتتاح این مرکز پزشکان، وکلا، مهندسان و... که می توانند به صورت رایگان به افرادنیازمند و آسیب دیده خدمات دهند، استفاده می شود.
آسوده تاکید کرد: سالن ورزشی بدنسازی  و کارگاه آموزش معرق کاری  با هدف نشاط بخشی به جوانان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی نیز افتتاح شد
.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار