• امروز جمعه پانزدهم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 پنجره واحد خدمات الکترونیک

بانک قوانین و دستورالعمل های اوقافی

مزایدات و مناقصات

گزارشات آماری

سروش

سامانه شکايات

اخذ سند مالکیت 31  رقبه  در استان طی  امسال

اخذ سند مالکیت 31 رقبه در استان طی امسال

مدیر کل اوقاف خراسان شمالی با اشاره به وجود 11 هزار و 459 رقبه درسطح استان گفت تا کنون برای پنج هزار و 425 رقبه پس از طی مراحل اداری سند مالکیت اخذ شده است.

 یک شنبه 30 تیر 1398   38  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی ،حجت‌الاسلام عظیم آسوده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان  اظهار داشت: با توجه به اینکه شش هزارو 34 رقبه در استان فاقد سند هستند این درحالیست که امکان اخذ سند برای بخشی از این موقوفات به دلایل مختلف نظیر خرد شدن اراضی و یا اینکه موقوفه یک درخت میوه ، کتاب  و ... است وجود ندارد.
وی ادامه داد: اگر دلایل عدم قابلیت اخذ سند برای  برخی از رقبات را در نظر بگیریم پس از احصاء قطعا شاخص رقباتی که دارای سند هستند به حدود  70 درصد افزایش می‌یابد.
وی با اشاره به وجود 11 هزار و 459 رقبه درسطح استان، افزود: برای پنج هزار و 425 رقبه نیزپس از طی مراحل اداری سند اخذ شده است.
آسوده با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون برای 31 رقبه در استان سند گرفته‌ایم، عنوان کرد: این آمار در طول یک سال گذشته 425 رقبه است.
آسوده با اشاره به اینکه اسناد مالکیت نشانگر هویت تصدیق و تثبیت شده موقوفات و بقاع است افزود :ارائه سند مالکیت موقوفات و تثبیت آن برای آینده بهترین خدمت به نیت واقف است .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار