• امروز جمعه پانزدهم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 پنجره واحد خدمات الکترونیک

بانک قوانین و دستورالعمل های اوقافی

مزایدات و مناقصات

گزارشات آماری

سروش

سامانه شکايات

همایش بزرگداشت امامزادگان در خراسان‌شمالی برگزار می‌شود

همایش بزرگداشت امامزادگان در خراسان‌شمالی برگزار می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌شمالی از برگزاری همایش تکریم و بزرگداشت امامزادگان در شش بقعه متبرکه استان خبر داد.

 شنبه 15 تیر 1398   69  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی ،حجت‌الاسلام عظیم آسوده، مدیرکل اوقاف وامور خیریه اظهار داشت: همزمان با پنجم ذی‌القعده، روز بزرگداشت امام‌زادگان و بقاع متبرکه مراسم تجلیل امامزادگان در شش امامزاده شاخص شهرستان‌های مختلف استان برپا می‌شود.
وی افزود: پنج مورد از این همایش‌ها به ‌صورت شهرستانی و یک همایش نیزچهار شنبه  19 تیرماه به ‌صورت ویژه و استانی در محل حرم مطهر امامزاده سید عباس (ع) با حضور مردم و مسئولان برگزار می‌شود(همایش تکریم امامزادگان شهرستان بجنورد نیز در همایش استانی ادغام و با هم برگزار می شود).
وی تصریح کرد: در دیگر مناطق خراسان شمالی نیز مراسم بزرگداشت امامزادگان و بقاع متبرکه در شهرستان‌های شیروان، اسفراین ، مانه و سملقان،فاروج و گرمه و جاجرم  برپا خواهد شد.
وی با بیان اینکه در این همایش‌ها از هیئت‌امنای برجسته و فعال درزمینه‌های فرهنگی، قرآنی و عمرانی تجلیل می‌شود، افزود: به همین منظور در همایش ویژه شهرستان بجنورد از هیئت ‌امنای برگزیده و فعال و خیرین بقعه ساز تجلیل می‌شود.
آسوده تبیین و گسترش فضایل اهل‌بیت(ع)، تبدیل امامزادگان و بقاع متبرکه به قطب‌های فرهنگی با توجه به رهنمون مقام معظم رهبری، آشنایی مردم با سیره و تاریخ ائمه معصومین(ع) و امامزادگان و تکریم مقام شامخ و معنوی امامزادگان را از جمله اهداف برگزاری همایش‌های تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه در استان برشمرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار