• امروز دوشنبه سی و یکم تیر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

 پنجره واحد خدمات الکترونیک

بانک قوانین و دستورالعمل های اوقافی

مزایدات و مناقصات

گزارشات آماری

سروش

سامانه شکايات

مدیر کل صدا و سیما :وقف های جدید در راستای رفع نیاز های استان به ثبت برسد.

مدیر کل صدا و سیما :وقف های جدید در راستای رفع نیاز های استان به ثبت برسد.

حمید قربانی جم، مدیرکل صدا و سیمای استان امروز ۲۲ آبان ماه سال جاری در همایش وقف و رسانه با اشاره به لزوم شناسایی نیازهای استان، اظهارکرد: باید وقف های جدید در راستای رفع نیاز های استان به ثبت برسد.

 چهارشنبه 23 آبان 1397   96  0      

به گزارشروابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌شمالی،حمید قربانی جم، مدیرکل صدا و سیمای استان  ۲۲ آبان ماه سال جاری در همایش وقف و رسانه با اشاره به لزوم شناسایی نیازهای استان، اظهارکرد: باید وقف های جدید در راستای رفع نیاز های استان به ثبت برسد.
وی با بیان اینکه هم اکنون دانشجویان استان با کمبود خوابگاه مواجه هستند، افزود: با توجه به آسیب هایی که دانشجویان را در خوابگاه‌های خصوصی و خانه‌های استیجاری تهدید می کند، در این راستا باید واقفین و خیرین به این حوزه نیز ورود کنند.
وی با تاکید بر پاسداری از هویت ملی، گفت: هویت ما فقط در مرزهای جغرافیایی نیست بلکه مرزهای فرهنگی و اعتقادی را باید پاسداری کنیم.
وی با بیان اینکه پاسداران اصلی کسانی هستند که در حفاظت از فرهنگ و اعتقادات به شهادت می رسند، افزود: وقف تنها در بحث مال و دارایی خلاصه نمی شود بلکه می تواند معنوی و فرهنگی نیز باشد.
وی اظهار داشت: در دنیایی امروز، رسانه سالاری در دنیا حاکم است و رسانه های رنگارنگی فعالیت دارند که می خواهند هویت ملی ما را از بین ببرند.
قربانی جم یادآور شد: کشور ما جامعه جوانی دارد که لازم است با کارهای خیر بیشتر آشنا شوند تا عناصر ملی تقویت و دشمنان نتوانند آسیبی به جامعه وارد کنند.
وی با تاکید بر اینکه رفتار و کردار ما برگرفته از سنت های ما هستند و نباید تغییر کنند، گفت: فردگرایی آسیب زیادی به جامعه ما وارد می کند..
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار