• امروز یک شنبه چهارم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مزایدات و مناقصات

سروش

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اولین گردهمایی خیرین و واقفین نظم و امنیت در خراسان شمالی برگزار شد

اولین گردهمایی خیرین و واقفین نظم و امنیت در خراسان شمالی برگزار شد

اولین گردهمایی خیرین و واقفین نظم و امنیت در خراسان شمالی با رونمایی از انجمن یاوران وقف و امنیت با مشارکت اداره کل اوقاف و ستاد انتظامی استان برگزار شد

 پنج شنبه 19 مهر 1397   79  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقافو امور خیریه خراسان شمالی ،اولین گردهمایی خیرین و واقفین نظم و امنیت در خراسان شمالی با رونمایی از انجمن یاوران وقف و امنیت با مشارکت اداره کل اوقاف و ستاد انتظامی استان  به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد
سردار مظاهری، فرماندهی انتظامی استان در این همایش اظهار کرد: نیروی انتظامی وابسته به هیچ حزب و گروهی نیست و تنها متعلق به مردم است.
وی در خصوص توصیه های رهبری به نیروی انتظامی، خاطر نشان کرد: توصیه ایشان به نیروی انتظامی رشد کمی و کیفی بود و فرمودند باید مشکلات نیروی انتظامی را به مردم اطلاع دهید، اگر مردم بدانند قطعا کمک های خود را دریغ نخواهند کرد.
مظاهری تصریح کرد: نیروهای انتظامی حتی در یک چادر نیزفعالیت خود را انجام می دهند و هیچگونه محدودیت مکانی وزمانی برای آنها وجود ندارد.
فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی بیان کرد: نیروی انتظامی متعلق به مردم است و ما افتخار این را داریم که خدمت گزار مردم باشیم.
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی نیز در ادامه بیان کرد: همه باهم باید امنیت ساز شویم، رابطه بین مردم و نیروی انتظامی باید خودمانی تر باشد هرچه این پیوند، عمیق تر باشد نتایج بهتری بدست می آید.
وی خاطر نشان کرد: خدمت به جامعه یعنی خدمت به خدا، هر آنچه در نزد مردماست نمی ماند اما آن عملی که در نزد خدا باشد و برای رضایت او خواهد ماند.
حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی بیان کرد: نیروی انتظامی ازخدمت گذارانی است که فعالیت های آنان برای مردم قابل لمس است و این یعنی اعتماد و امنیت که در میان مردم وجود دارد.
وی در ادامه افزود: سه حساب وجود دارد که بعد از مرگ نیز اجر، به آن حساب واریز می شود فرزند صالح داشتن، علم نافع داشتن و کارخوب انجام دادن هرکسی که این خاصیت ها را داشته باشدبعد از مرگ نیز اجر اعمال خوبش در پرونده ی او ثبت می شود.
مدیرکل اوقاف خراسان شمالی نیز در ادامه خاطر نشان کرد:نیروهای انتظامی جان خود را وقف انقلاب و اسلام می کنند قطعا یاد و خاطره آنها زنده خواهد ماند
..
وی اظهار کرد:نباید از امنیت خود ناراضی باشیم اگر نگاهی به همسایگان خود داشته باشیم متوجه خواهیم شد که از نظر امنیت سطح بسیار بالایی داریم
وی با اشاره به راه اندازی انجمن یاوران وقف و امنیت در خراسان شمالی گفت: در این انجمن دستگاه ها و ادارات توانمند را شناسایی و از توان آنان در حوزه وقف و امنیت استفاده خواهیم کرد. وی یادآور شد: به زودی مشاوره وقف در استان راه اندازی خواهد شد.
حجت الاسلام والمسلمین آسوده تصریح کرد: متاسفانه در استان خراسان شمالی موقوفه با نیت نظم و امنیت نداریم و این گردهمایی با هدف ترغیب و جهت دهی خیرین و واقفین خیر اندیش و آشنایی با حوزه ای جدید وقف برگزار شده است
در پایان گردهمایی نیز از خانوده شهید علی دوست زاده از شهدای نیروی انتظامی استان و تعدادی از خیرین حوزه نظم و امنیت قدردانی شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار