• امروز چهارشنبه بیست و یکم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مزایدات و مناقصات

سروش

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزای طرح آرامش بهاری در 12 بقعه متبرکه شیروان

برگزای طرح آرامش بهاری در 12 بقعه متبرکه شیروان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شیروان: طرح آرامش بهاری در 12 بقعه متبرکه این شهرستان اجرا می شود

 دوشنبه 28 اسفند 1396   55  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی ،رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شیروان با اعلام این خبر که طرح آرامش بهاری در 12 بقعه متبرکه این شهرستان اجرا می شود گفت: این طرح به صورت ویژه در بقعه متبرکه امامزاده حمزة الرضا (ع) برگزار خواهد شد.
حجت الاسلام «پرهیزکار» ضمن تبریک سال نو، تعطیلات نوروزی را فرصتی ارزشمند برای امور فرهنگی و خدمات رسانی به مسافران و زائران دانست و تصریح کرد: مراسم تحویل سال نو و آیین شب شهادت امام هادی(ع) با اجرای برنامه های فرهنگی و دعاخوانی در امامزاده حمزة الرضا (ع) بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می شود.
وی با تشریح طرح آرامش بهاری ادامه داد: یکی از شاخص‌های طرح آرامش بهاری برپایی خیمه‌های معرفت است که در بخش های کودکان، مشاوره خانواده، تبلیغ دینی، غرفه‌های چندرسانه‌ای، عفاف و حجاب، غرفه‌های مسابقه برای نوجوانان و غرفه‌های «همه واقف باشیم برای ترویج فرهنگ وقف» اجرا خواهد شد.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود از ثبت 18 وقف جدید در سال 96 در شیروان خبر داد و با بیان این که شاخص ترین آن موقوفه 5 واحد آپارتمان به ارزش 750 میلیون تومان با نیت وقف به حوزه علمیه شیروان است یادآور شد: تعداد موقوفه های شیروان 884 مورد، تعداد بقاع متبرکه 61 مورد و تعداد رقبات قریب به 3 هزار و 200 مورد است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار