• امروز دوشنبه نوزدهم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مزایدات و مناقصات

سروش

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

يادواره 504 لاله آرميده در آستان مقدس امامزاده سيد عباس(ع)

يادواره 504 لاله آرميده در آستان مقدس امامزاده سيد عباس(ع)

حجت‌الاسلام سید علیرضا ادیانی سه شنبه در آیین یادواره شهدای بقاع متبرکه و 504 شهید مدفون آستان مقدس امامزاده سیدعباس بجنورد اظهار کرد: گروهک داعش به منظور نابودی انقلاب اسلامی طراحی شده بود؛ اگر فرهنگ جهاد و از خود گذشتگی نبود امروز ایران سربلند و پیروز نبود.

 چهارشنبه 23 اسفند 1396   69  0      


  به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وا مور خیریه خراسان شمالی ،حجت‌الاسلام سید علیرضا ادیانی سه شنبه در آیین یادواره شهدای بقاع متبرکه و 504 شهید مدفون آستان مقدس امامزاده سیدعباس بجنورد اظهار کرد: گروهک داعش به منظور نابودی انقلاب اسلامی طراحی شده بود؛ اگر فرهنگ جهاد و از خود گذشتگی نبود امروز ایران سربلند و پیروز نبود.
وی بر زنده نگاه داشتن فرهنگ شهید و شهادت تاکید کرد و گفت: اگر فرهنگ جهاد نبود امروز ایران اسلامی بلعیده شده بود.
مسئول معاونت تربیت و آموزش عقیدتی و سیاسی نمایندگی ولی فقیه سپاه با بیان اینکه امروز هر شهیدی نماد پرچم و تریبون تبلیغی برای نظام است افزود: کشوری که دشمنان زیادی دارد به چنین فرهنگی نیاز دارد.
حجت الاسلام ادیانی اظهار کرد: برخی از مسئولان اعلام می کنند که چنین دشمنانی نداریم، آرامش روانی کاذب به جامعه می دهند اما، در حقیقت دشمنان توهم نیستند وجود دارند و همانند گروهک داعش دشمنی خود را نیز نشان داده اند.
وی گفت: امروز برای مقابله با دشمن و جنگ سخت و نرم باید آماده باشیم و نگذاریم ارزش ها در کشور تبدیل به ضد ارزش شود.
مسئول معاونت تربیت و آموزش عقیدتی و سیاسی نمایندگی ولی فقیه سپاه گفت: اگر روزی جهاد در ذهن و دل مردم ضد ارزش شد آن وقت دشمن سیطره خود را می گشاید، نگذارید در نشریات و تریبون ها، جهاد به عنوان نماد خشونت معرفی شود.
خراسان شمالی در دوران دفاع مقدس سه هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار