• امروز دوشنبه نوزدهم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مزایدات و مناقصات

سروش

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آغاز اجرای طرح دست‌های مهربانی از 14 اسفندماه

آغاز اجرای طرح دست‌های مهربانی از 14 اسفندماه

مدیر کل اوقاف استان گفت از روز 14 اسفندماه همزمان با سراسر کشور طرحی با عنوان دست‌های مهربانی درسطح استان خراسان شمالی برگزار می گردد.

 دوشنبه 14 اسفند 1396   68  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رئوف سید نژاد با اشاره به نزدیک شدن به‌روز 14 اسفندماه روز احسان و نیکوکاری اظهار کرد: از روز 14 اسفندماه هم‌زمان با سراسر کشور طرحی با عنوان دست‌های مهربانی درسطح استان خراسان شمالی برگزار می گردد.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی هدف از برگزاری این طرح را کمک به نیازمندان و ایتام دانست و افزود: از محل عواید موقوفاتی که به همین منظور وقف‌شده است تعدادی بسته غذایی و قبض تهیه لباس اماده شده که به دست نیازمندان می‌رسد.
وی تصریح کرد: این طرح به‌طور ویژه در شهرستان‌های مانه سملقان شیروان و بجنورد اجرا می‌گردد.
حجت الاسلام رئوف سید نژاد خاطرنشان کرد: در حال حاضر تعداد موقوفات استان به این مضمون در شهرهای شیروان 4 موقوفه در اسفراین 5 موقوفه و در مانه سملقان 2 موقوفه و در بجنورد 5 موقوفه داریم.
وی در پایان هدف از اجرای این طرح علاوه بر کمک به نیازمندان و ایتام، ترغیب و تشویق مردم و نیکوکاران و خیرین برای ثبت وقف‌های جدید با این موضوعات دانست و بیان کرد: امیدوارم با توجه به مشکلات و محرومیت‌هایی که در استان است باید تلاش کنیم تا با ارائه مشاوره های لازم وقف های جدید متناسب با نیاز جامعه همانند کمک به نیازمندان، زوج های جوان و دارو درمان بیماران به ثبت برسد..
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار