• امروز چهارشنبه بیست و یکم آذر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مزایدات و مناقصات

سروش

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

فردا  اختتامیه جشنواره کشوری وقف چشمه همیشه جاری در خراسان شمالی برگزار می شود

فردا اختتامیه جشنواره کشوری وقف چشمه همیشه جاری در خراسان شمالی برگزار می شود

اختتامیه جشنواره کشوری وقف چشمه همیشه جاری ۶ اسفند ماه جاری ساعت 9 صبح در سالن بصیرت دانشگاه پیام نور بجنورد با تقدیر از آثار برگزیده برگزار می شود

 شنبه 5 اسفند 1396   120  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی ،مدیر کل اوقاف خراسان شمالی از ارسال بیش از ۲۳۰ اثر از ۱۸ استان کشور به جشنواره وقف، چشمه همیشه جاری با موضوع متن ادبی خبر داد .
، حجت‌الاسلام رئوف سید نژاد مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره وقف چشمه همیشه جاری با موضوع متن ادبی را تا ۱۵ بهمن ماه اعلام کرد و گفت: نتایج و آثار برتر نیز ۳۰ بهمن ماه اعلام خواهد شد.
مدیر کل اوقاف خراسان شمالی افزود:۱۱۰ اثر شعر، ۴۹ اثر داستان کوتاه، ۲۳ اثر داستانک، ۱۴ اثر خاطره و ۳۴ اثر متن ادبی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.
حجت الاسلام رئوف سید نژاد با اشاره به اینکه جشنواره وقف، چشمه همیشه جاری در محورهای وقف و قرآن، وقف و توسعه آموزش عالی، وقف با رویکرد هنر دینی، وقف و اقتصاد مقاومتی، وقف و سلامت و وقف و حوزه های علمیه برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را به پست الکترونیکی jashnvarevaghf@yahoo.com ارسال کنند.
وی یادآور شد: این جشنواره ششم اسفند ماه جاری ساعت ۹ صبح در محل سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور بجنورد با حضور مسئولان، دانشگاهیان، اعضای انجمن‌های ادبی و علاقه‌مندان به حوزه شعر و ادب و اصحاب وقف برگزار می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار