• امروز چهارشنبه بیست و پنجم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مزایدات و مناقصات

سروش

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نشست رییس آموزش و پرورش استثنایی خراسان شمالی با مدیر کل اوقاف خراسان شمالی

نشست رییس آموزش و پرورش استثنایی خراسان شمالی با مدیر کل اوقاف خراسان شمالی

حجه الاسلام سهرابی در این نشست اعلام آمادگی انعقاد قرارداد بین اداره کل اوقاف و اداره کل آموزش و پرورش کرد.

 سه شنبه 24 اردیبهشت 1392   728  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف خراسان شمالی، حسین نعمتی با حضور معاون، کارشناس فرهنگی و هنری آموزش و پرورش استثنایی با مدیر کل اوقاف استان دیدار کرد 
 مدیر کل اوقاف خراسان شمالی، ضمن گرامیداشت ایام ماه رجب و تولد امام باقر (ع) گفت: خدمت در حوزه آموزش و پرورش استثنایی خدمت دوگانه است هم اداری و هم خدایی است و در هر دو حالت عبادت و دارای اجر معنوی است.
حجه الاسلام سهرابی ضمن اعلام آمادگی انعقاد قرارداد بین اداره کل اوقاف و اداره کل آموزش و پرورش در حوزه های برگزاری مسابقات قرآنی، هدایت واقفین به سمت تعلیم و تربیت دانش آموزان استثنایی، تأمین مربی قرآنی پایگاه های اوقات فراغت، تامین بخشی از هزینه های مراسمات عزاداری ماه های محرم و صفر اعلام همکاری کرد.
 
 در این دیدار حسین نعمتی افزود: آموزش و پرورش استثنایی استان 2 هزار و 300 دانش آموز تحت پوشش دارد که در 62 مدرسه و 16 مرکز مشغول به تحصیل هستند و یک هزار و 24 فرهنگی مشغول به تدریس هستند.
 نعمتی با بیان این که نجات یک فرد معلول ذهنی نجات یک جامعه است و میزان پیشرفت آموزش و پرورش هر کشور به میزان توجه آن به دانش آموزان استثنایی است بر استفاده از ظرفیت واقفین و خیرین و هدایت آنها به سمت تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش استثنایی تاکید کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار