استان خراسان شمالي
جلسه تشکیل ستاد قرارگاه سید الشهداء(ع) جهت اجرای طرح بصیرت عاشورایی در ماه محرم و صفربا شعار"کرامتنا الشهاده " برگزار شد
دوشنبه 20 شهریور 1396    
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی،  جلسه تشکیل ستاد قرارگاه سید الشهداء(ع) جهت اجرای طرح بصیرت عاشورایی در ماه محرم و صفر و جلسه شورای ستادی با حضور  مسولان ستادی اداره کل اوقاف استان برگزار شد.
حجت الاسلام صفری معاون فرهنگی اداره  کل اوقاف استان در این جلسه اظهار داشت: طرح بصیرت عاشورایی امسال از 31 شهریور آغاز و تا 28 آبان ماه پایان ماه صفر ادامه می یابد و شعار امسال طرح بصیرت عاشورایی "کرامتنا الشهاده" نامگذاری شده است.
وی افزود: موقوفات مرتبط با روضه خوانی و تعزیه امام حسین (ع) در استان به تفکیک شهرستان احصا و جهت هماهنگی و برنامه ریزی جهت اجرای نیت  مشخص   شود.
وی بابیان  پیگیری و معرفی  بقاع مجری طرح بصیرت عاشورایی  برتشکیل و فعال سازی شورای امر به معروف اداره کل و بقاع متبرکه جهت اجرای برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر در اول محرم  و بر تبلیغ و ترویج فرهنگ متعالی وقف در همه برنامه ها تاکید کردند.
در این جلسه مقرر شد  روابط عمومی در خصوص تبلیغات و اطلاع رسانی و برگزاری نشست خبری با موضوع بصیرت عاشورایی و اجرای نیت در ابتدای طرح  و حضور مدیر کل و مسولان اوقاف در برنامه های صدا وسیما در طول طرح بصیرت عاشورایی  اقدام نماید.