• امروز پنج شنبه سوم خرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

همایش استکبار ستیزی در قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تشکیل ستاد قرارگاه سیدالشهداء(ع) اوقاف استان

تشکیل ستاد قرارگاه سیدالشهداء(ع) اوقاف استان

جلسه تشکیل ستاد قرارگاه سید الشهداء(ع) جهت اجرای طرح بصیرت عاشورایی در ماه محرم و صفربا شعار"کرامتنا الشهاده " برگزار شد

 دوشنبه 20 شهریور 1396   121  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی،  جلسه تشکیل ستاد قرارگاه سید الشهداء(ع) جهت اجرای طرح بصیرت عاشورایی در ماه محرم و صفر و جلسه شورای ستادی با حضور  مسولان ستادی اداره کل اوقاف استان برگزار شد.
حجت الاسلام صفری معاون فرهنگی اداره  کل اوقاف استان در این جلسه اظهار داشت: طرح بصیرت عاشورایی امسال از 31 شهریور آغاز و تا 28 آبان ماه پایان ماه صفر ادامه می یابد و شعار امسال طرح بصیرت عاشورایی "کرامتنا الشهاده" نامگذاری شده است.
وی افزود: موقوفات مرتبط با روضه خوانی و تعزیه امام حسین (ع) در استان به تفکیک شهرستان احصا و جهت هماهنگی و برنامه ریزی جهت اجرای نیت  مشخص   شود.
وی بابیان  پیگیری و معرفی  بقاع مجری طرح بصیرت عاشورایی  برتشکیل و فعال سازی شورای امر به معروف اداره کل و بقاع متبرکه جهت اجرای برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر در اول محرم  و بر تبلیغ و ترویج فرهنگ متعالی وقف در همه برنامه ها تاکید کردند.
در این جلسه مقرر شد  روابط عمومی در خصوص تبلیغات و اطلاع رسانی و برگزاری نشست خبری با موضوع بصیرت عاشورایی و اجرای نیت در ابتدای طرح  و حضور مدیر کل و مسولان اوقاف در برنامه های صدا وسیما در طول طرح بصیرت عاشورایی  اقدام نماید.
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار